Aktuality

Markýza s maximálním výsuvem pro váš komfort

Hledáte venkovní markýzu, která vám umožní široké stínění? Vyzkoušejte otevřené markýzy Noveta Plus se systémem překřížených ramen, který umožňuje větší výsuv, než je samotná šířka markýzy.

10.05.2023 celý článek

Stínění nízkého podvečerního slunce s boční markýzou

Jak se ochránit před nepříjemným bočním sluncem na terase? Pořiďte si boční markýzy Climax, které vás během relaxování na terase ochrání před nízkým podvečerním sluncem nebo také zvědavými pohledy sousedů.

13.02.2023 celý článek

Kazetové markýzy - prodlouží životnost látky díky designovému boxu

Pokud hledáte markýzu s opravdu dlouhou životností, je pro vás jako stvořená kazetová markýza s designovým boxem, díky kterému lze kdykoliv schovat svinutou látku i ramena markýzy. Takto zůstane markýza bezpečně chráněná před deštěm a větrem.

04.01.2023 celý článek

Otevřené markýzy Klasik

Otevřené markýzy Klasik uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Jsou totiž vyrobené z vysoce kvalitních materiálů.

16.11.2022 celý článek

Kazetové markýzy Segno

Kazetové markýzy Segno se skvěle hodí pro váš moderní rodinný dům. Tato důmyslná kazetová markýza Segno je vyrobena z nejkvalitnějších italských komponentů.

29.09.2022 celý článek

Otevřené markýzy Klasik uspokojí i nejnáročnější zákazníky

Co takhle si léto na terase opravdu vychutnat bez omezení? Otevřené markýzy Klasik dokážou s přehledem uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Jsou spolehlivé, funkční a mají dlouhou životnost.

13.07.2022 celý článek

Kazetové markýzy Prima box

Užijte si léto plnými doušky. Výsuvná markýza Prima Box představuje optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Je vhodnou volbou pro terasu rodinného domu nebo výlohu obchodu. Její maximální výsuv je 3 m a její max. šířka 5 m.

02.05.2022 celý článek

K čemu slouží boční markýza?

Boční markýza slouží ke stínění terasy z boku, což se hodí zejména při západu či východu slunce. To záleží podle toho, na jakou světovou stranu je umístěna.

03.03.2022 celý článek

Otevřené markýzy Prima T s UV faktorem

Pořiďte si markýzu s UV faktorem pro vaše užívání slunečných dnů. U nás najdete otevřené markýzy, ke kterým patří otevřená markýza Prima T s akrylovou s UV faktorem.

07.02.2022 celý článek

Kazetové markýzy Scrigno

Rádi bychom vám představili kazetové markýzy Scrigno, které patří k základním typům výsuvných markýz s kloubovými rameny. Perfektně se hodí pro stínění balkonů, teras rodinných domů i venkovních posezení u restaurací.

20.12.2021 celý článek

Otevřené markýzy Noveta Plus s velkým výsuvem

Dopřejte si skutečný komfort s markýzou, která vám nabídne skutečně široké stínění. Otevřené markýzy Noveta Plus mají unikátní systém překřížených ramen, který umožňuje větší výsuv, než je samotná šířka markýzy.

04.11.2021 celý článek

Boční markýzy Sida

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete boční markýzy Sida, které jsou vhodné pro zastínění větších teras a balkonů nebo velkých prosklených ploch.

01.10.2021 celý článek

Venkovní kazetové markýzy mají širokou škálu využití

Venkovní markýzy jsou vhodné nejen k zastínění odpočinkových ploch, ale také ploch užitkových, různých předzahrádek nebo výkladních skříní. Kvalitní markýza dokáže eliminovat až 95 % ostrého slunečního záření a zabránit tak nepříjemnému přehřívání v parných letních dnech. Venkovní markýzy také skvěle zastoupí pergolu.

06.09.2021 celý článek