Kazetové markýzy - prodlouží životnost látky díky designovému boxu

Pokud hledáte markýzu s opravdu dlouhou životností, je pro vás jako stvořená kazetová markýza s designovým boxem, díky kterému lze kdykoliv schovat svinutou látku i ramena markýzy. Takto zůstane markýza bezpečně chráněná před deštěm a větrem.

Oproti klasickým otevřeným markýzám totiž dokážou kazetové markýzy spolehlivě ochránit látku před poškozením a prodloužit tím její životnost. Právě proto jsou kazetové markýzy nejoblíbenější způsob zastínění teras a venkovních posezení.

Markýza vám poskytne nejen stín i ochranu před deštěm při venkovním posezení, ale také pomůže zmírnit intenzitu slunečního záření, které míří okny dovnitř domu.

Kazetové markýzy Scrigno

K základním typům výsuvných markýz s kloubovými rameny se řadí kazetové markýzy Scrigno, které jsou vhodné pro stínění balkonů, teras rodinných domů i venkovních posezení u restaurací.

Kazetové markýzy Scrigno mají akrylové látky, které jsou stálobarevné, odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům. Díky tomu, že jsou látky opatřeny speciální impregnací, dokážou odpudit také špínu a vodu. Díky kazetě je navíc látka markýzy chráněná před poškozením.

Designový box markýzy Scrigno je zaoblený. Maximální výsuv markýzy Scrigno je 3 m a její max. šířka 5 m. Na výběr máte více než ze 100 barev a typů kvalitních látek. V případě, že zvolíte elektrickou formu ovládání markýzy, můžete využívat také otřesové, dešťové nebo kombinované sluneční a větrné čidlo.

Díky tomu nebudete muset neustále sledovat počasí a budete tak mít o starost méně.

Kazetové markýzy scrigno_800  

Kazetové markýzy Prima box

Výsuvná markýza Prima Box představuje optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Je vhodnou volbou pro terasu rodinného domu nebo výlohu obchodu. Její maximální výsuv je 3 m a její max. šířka 5 m.

Během letních dnů poskytuje dokonalý stín a praktický přístřešek. Designová kazeta markýzy zajišťuje ochranu akrylové látky před nepříznivými vlivy počasí. Díky tomu zůstane markýza Prima Box po mnoho let v perfektním stavu.

U nás si může zákazník vybírat z více než 100 barev a vzorů látek. Pokud nechcete neustále hlídat počasí a bez starosti odejít kdykoliv z domu, doporučujeme pořídit si kazetovou markýzu Prima Box na elektrické ovládání doplněné o otřesové, dešťové nebo kombinované sluneční a větrné čidlo.

Kazetové markýzy prima box_800  

Kazetové markýzy Segno

Jaký typ markýzy nejlépe doplní moderní rodinný dům? Ideální volbou je důmyslná kazetová markýza Segno, která je vyrobena z nejkvalitnějších italských komponentů.

Markýza Segno zaujme již na první pohled čistým tvarem kazety a velkým výsuvem, jehož maximum je 3,3 m a maximální šířka je 7 m. Tato markýza je proto jako stvořená i pro zastínění velkých teras moderních domů a kaváren.

Kazetová markýza Segno se skládá z výsuvné konstrukce s kloubovými rameny a elegantní kazetou, která chrání látku před vlivy počasí. Markýzu lze montovat pouze na stěnu domu. Díky možnosti výběru z široké palety barev rozhodně nebudete mít problém přizpůsobit markýzu vaší fasádě.

Kazetové markýzy segno_800  

Kazetové markýzy Noveta box

Dokonale čistý design pro minimalistický rodinný dům nabízí kazetová markýza Noveta Box, která je uložena do hliníkového boxu se čtvercovým tvarem. Designový box ochrání nejen látku před deštěm, ale také se stane moderním doplňkem fasády.

Maximální výsuv této markýzy je 3,5 m a max. šířka je až 6,5 m. Výsuvná kazetová markýza Noveta Box vám poskytne nejen příjemný stín, ale také ochrání zahradní nábytek před vlivy slunečního záření a prodlužují tak jeho životnost.

Vybírat můžete z velkého množství odstínů látek, které jsou stálobarevné. To znamená, že v průběhu let neztratí svou krásu a z barevné markýzy se budete moci těšit opravdu dlouho.

Markýzu Noveta Box s nosnou tyčí lze kotvit pouze na stěnu domu.

Kazetové markýzy noveta box_800  

Kazetové markýzy Kaseta

Sháníte markýzu pro zastínění opravdu velké plochy? Kazetová markýza Kaseta nabízí možnost zastínění až na šířku 14 metrů. Její maximální výsuv do prostoru činí 4 metry.

K markýze Kaseta je možné přidělat výsuvný volán, který zastíní vaši terasu i během nízkého večerního slunce.

Díky precizní robustní konstrukci je spolehlivé fungování a dlouhá životnost markýzy zaručena. Důmyslná kazeta totiž dokáže spolehlivě chránit látku i motor markýzy před poškozením a změnami počasí.

Kazetová markýza Kaseta může být montovaná na stěnu, strop nebo krokev.

Kazetové markýzy kaseta_800