Venkovní kazetové markýzy mají širokou škálu využití

Venkovní markýzy jsou vhodné nejen k zastínění odpočinkových ploch, ale také ploch užitkových, různých předzahrádek nebo výkladních skříní. Kvalitní markýza dokáže eliminovat až 95 % ostrého slunečního záření a zabránit tak nepříjemnému přehřívání v parných letních dnech. Venkovní markýzy také skvěle zastoupí pergolu.

Vyzkoušejte kazetové markýzy

Rádi bychom vám představili kazetové markýzy Climax, které zdobí fasádu domu a zároveň schovají svinutou látku i ramena markýzy do designového boxu. Látka markýzy bude bezpečně chráněná před deštěm a větrem. Oproti klasickým otevřeným markýzám totiž dokážou kazetové markýzy spolehlivě ochránit látku před poškozením. Právě proto se řadí kazetové markýzy mezi nejoblíbenější způsob zastínění teras a venkovních posezení.

Kazetové markýzy jsou vhodné na balkon i terasu

Kazetové markýzy dokážou perfektně splnit stínící funkci nejen na terase, ale také balkonu. Lze je použít i pro praktické a současně estetické stínění výloh obchodů nebo jako zastřešení letních zahrádek restaurací a kaváren. U nás si můžete vybrat z pestré nabídky barev, dekorů a typů látek. V naší nabídce najdete elektrické markýzy nebo markýzy na manuální ovládání.