Boční markýzy

Boční markýzy si poradí s nízkým sluncem, větrem i zvědavými pohledy

Jak si ještě více zkomfortnit posezení na terase? Boční markýzy Climax vás během relaxování na terase ochrání před nežádoucím bočním větrem, nízkým podvečerním sluncem nebo zvědavými pohledy sousedů. Boční markýzy se skládají z venkovních látkových clon, které jsou kotveny do fasády domu. Jejich ovládání je ruční pomocí madla. Při vytažení se upevní na protější stěnu nebo do speciálního stojanu.

Velkou výhodou je, že si lze boční látkové clony pořídit samostatně nebo jako boční zastínění pergol. Současně tento praktický venkovní prvek zkrášlí a zútulní vaši terasu. Boční zatahovací markýzy se skvěle hodí pro zastínění větších ploch teras nebo velkých prosklených ploch. Ideální jsou také pro zastínění balkónů. U nás můžete vybírat ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek.

Boční markýzy Sida

V naší nabídce najdete boční markýzy Sida, které jsou vhodné pro zastínění větších teras a balkonů nebo velkých prosklených ploch.

Maximální výsuv markýzy Sida je 4 m a max. výška 2,1 m. Určitě oceníte soukromí na terase, které vám tato markýza umožní.

Také chrání před bočními slunečními paprsky i bočním větrem. Boční terasové markýzy Sida mají pouze ruční ovládání madlem. Po vytažení lze látku upevnit na protější stěnu nebo do speciálního stojanu. Ve staženém stavu je látka ukryta v boxu, který ji chrání před znečištěním a poškozením.

Boční markýza Sida může být opatřena dětskou pojistkou, která zabraňuje nechtěnému vytažení z držáku.

Bocni-markyza-sida