Pohodové léto na terase s markýzou

Užijte si léto v jakémkoliv počasí. Kvalitní markýza dokáže eliminovat až 95 % ostrého slunečního záření a zabránit tak nepříjemnému přehřívání v parných letních dnech. Současně vás ochrání před dešťovou přeháňkou. Prodlouží současně životnost venkovního nábytku. Venkovní markýzy také spolehlivě nahradí pergolu.

Venkovní markýzy jsou opatřeny kvalitní impregnací, díky které je látka odolná vůči povětrnostním vlivům, zejména vůči blednutí vlivem slunečního záření. Látka si tak dlouhodobě zachovává svou sytou barvu. Impregnace navíc pomáhá výrazně zvýšit odolnost markýzy vůči nečistotám a plísním. Na odolnost proti plísním a trvanlivost barev markýzových látek poskytujeme až 10 let záruky.

Kazetové markýzy - dlouhá životnost díky designovému boxu

Hledáte markýzu s opravdu dlouhou životností? Kazetové markýzy Climax zdobí fasádu domu a zároveň schovají svinutou látku i ramena markýzy do designového boxu. Tím pádem zůstane látka markýzy bezpečně chráněná před deštěm a větrem. Oproti klasickým otevřeným markýzám totiž dokážou kazetové markýzy spolehlivě ochránit látku před poškozením. Právě proto se řadí kazetové markýzy mezi nejoblíbenější způsob zastínění teras a venkovních posezení.

Otevřené markýzy - jednoduchá konstrukce a kvalita za rozumnou cenu

Pro praktické zastínění teras rodinných domů, restaurací nebo obchodů jsou jako stvořené otevřené markýzy Climax, které se řadí k nejčastěji používanému typu markýz. Otevřené markýzy mají látku navinutou na hřídeli, která může být chráněna stříškou. Výsuv markýzy zajišťují kloubová ramena.

Otevřené markýzy se vyznačují jednoduchou kvalitní konstrukcí. Jsou cenově dostupné a mají tedy opravdu široké uplatnění, které najdou od rodinných domů po zastínění restaurací, kaváren a obchodů. Kdekoliv výsuvné markýzy použijete, zabrání proniknutí slunečních paprsků a vytvoří vám příjemný stín. U nás můžete vybírat ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek, na manuální nebo elektrické ovládání.

Boční markýzy si poradí s nízkým sluncem, větrem i zvědavými pohledy

Jak si ještě více zkomfortnit posezení na terase? Boční markýzy Climax vás během relaxování na terase ochrání před nežádoucím bočním větrem, nízkým podvečerním sluncem nebo zvědavými pohledy sousedů. Boční markýzy se skládají z venkovních látkových clon, které jsou kotveny do fasády domu. Jejich ovládání je ruční pomocí madla. Při vytažení se upevní na protější stěnu nebo do speciálního stojanu.